Цензор.НЕТ

22.11.18 12:57

Сьогодні Україна на засіданні ТКГ зажадає від РФ розпустити всі нелегітимні структури, створені за підсумками "виборів" на Донбасі, - Ірина Геращенко

На засіданні Тристоронньої контактної групи українська сторона має намір вимагати від РФ розпуску всіх структур, створених за результатами проведення 11 листопада нелегітимних виборів на окупованих територіях Донбасу.

Сьогодні Україна на засіданні ТКГ зажадає від РФ розпустити всі нелегітимні структури, створені за підсумками "виборів" на Донбасі, - Ірина Геращенко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написала перший віце-спікер Верховної Ради, представник Президента України з мирного врегулювання на Донбасі Ірина Геращенко.

"Сьогодні - перша, після проведення Росією псевдовиборів на окупованому нею Донбасі, зустріч у форматі мінських груп. Україна і весь цивілізований світ не визнають цього фарсу, весь світ засудив цю провокацію і заявив, що не визнає ані "виборів", ані їхніх "результатів", ані нелегітимних структур і "керівників", призначених Кремлем . Ці "вибори" не відповідають ані українському законодавству, ані букві і духу Мінських угод", - сказано в повідомленні.

Геращенко підкреслила, що сьогодні на ТКГ виступит з рішучим протестом проти грубого порушення Мінських угод. І вимагатиме від РФ і її маріонеток в ОРДЛО негайно розпустити всі нелегітимні інституції, всі ці "парламенти" та "уряди", які офіційно не визнала навіть сама РФ.

Нагадаємо, окупанти організували "вибори" на окупованих територіях Донецької та Луганської областей 11 листопада. В ЄС неодноразово заявляли про невизнання Євросоюзом і незаконність цих "виборів". Таку ж думку висловлювали представники США.

Сьогодні Україна на засіданні ТКГ зажадає від РФ розпустити всі нелегітимні структури, створені за підсумками виборів на Донбасі, - Ірина Геращенко 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики