Цензор.НЕТ

22.11.18 14:37

Україна готова помилувати понад 60 злочинців в обмін на звільнення заручників на Донбасі, - Ірина Геращенко

Україна готова помилувати понад 60 злочинців в обмін на звільнення заручників в ОРДЛО.

Україна готова помилувати понад 60 злочинців в обмін на звільнення заручників на Донбасі, - Ірина Геращенко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявила в четвер представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко у Facebook.

"На Тристоронній групі, і в гуманітарній підгрупі українські представники нагадають росіянам, що ми очікуємо від них відповіді на пропозицію віддати їм російських найманців, засуджених в Україні, - в обмін на політв‘язнів Кремля. Ми вже 9 місяців чекаємо цієї відповіді. І ми готові помилувати понад 60 злочинів в обмін на звільнення заручників на Донбасі. Ми готові провести черговий етап звільнення негайно і помилувати всіх, хто підпадає під дії Мінських угод, задля звільнення наших", - написала вона.

Також, за словами Геращенко, Україна пропонує 27 листопада забрати засуджених у кримінальних злочинах ще до початку війни, які перебувають у тюрмах Донбасу і хочуть відбувати покарання в Україні.

"Омбудсмен Л. Денісова і представники її офісу готові 27 листопада забрати цих засуджених на КПВВ, що пропонуємо сьогодні визначити на гуманітарній підгрупі", - додала вона.

Україна готова помилувати понад 60 злочинців в обмін на звільнення заручників на Донбасі, - Ірина Геращенко 01
Україна готова помилувати понад 60 злочинців в обмін на звільнення заручників на Донбасі, - Ірина Геращенко 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики