Цензор.НЕТ

22.11.18 14:32

Командні посади в окупаційних військах на Донбасі даватимуть тільки військовим РФ, - ГУР

Командування російсько-терористичних військ на Донбасі призначатиме на офіцерські посади лише кадрових російських військових.

Командні посади в окупаційних військах на Донбасі даватимуть тільки військовим РФ, - ГУР

Як передає Цензор.НЕТ, про це поінформував під час брифінгу речник Міноборони Дмитро Гуцуляк із посиланням на дані розвідки.

"За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ підвищило рівень вимог до кандидатів на командні посади у складі окупаційних з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ. Зокрема, на офіцерські посади від командира роти і вище призначатимуться тільки кадрові російські військовослужбовці і, як виняток особи, призвані з-поміж місцевих мешканців, які мають особливі заслуги і пройшли підготовку на території РФ", - заявив представник.

Крім того, за його словами, призупинено на невизначений термін призов до російських окупаційних військ офіцерів, які були звільненні за власним бажанням або з інших причин, незалежно від їхніх колишніх посад і "військових звань". У такий спосіб російське командування намагається підвищити для кадрових офіцерів ЗС РФ можливості кар’єрного росту і привабливість проходження військової служби у складі окупаційних військ і не допустити звільнення командного складу, призваного з-поміж місцевого населення.

За інформацією розвідки, такі кроки пов'язані зі зростанням невдоволення серед кадрових російських військовослужбовців, які масово відмовляються від проходження служби на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей і надають перевагу офіційному статусу відрядження в складі оперативного угруповання російських військ на території Сирії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики