Цензор.НЕТ

22.11.18 17:54

Більшість росіян вважають, що за всі проблеми в країні відповідальний Путін

Кількість тих, що вірять у повну відповідальність президента Росії, зростає щороку.

Більшість росіян вважають, що за всі проблеми в країні відповідальний Путін

Більше половини росіян (61%) впевнені, що президент Росії Володимир Путін повністю відповідальний за проблеми, які стоять перед країною. Про це свідчать результати опитування російської недержавної дослідницької організації "Левада-центр", повідомляє Цензор.НЕТ.

Водночас 22% опитаних вважають, що Путін відповідальний лише певною мірою.

10% росіян покладають відповідальність за проблеми в РФ на корумпованих чиновників, а 6% респондентів вважають, що всі проблеми країни - це результат "об'єктивних обставин".

Віра росіян у повну відповідальність президента за все погане, що трапляється в країні, зростає. Минулого року під час аналогічного опитування всю відповідальність на Путіна поклали 55% респондентів, у 2016-му - 52%.

Крім того, цього року різко знизилася частка тих росіян, хто проголосував би за Путіна, якби вибори відбувалися в найближчу неділю. Згідно з опитуванням, у жовтні цього року за нього би проголосували 56% респондентів, тоді як рік тому його були готові підтримати 66%.

Опитування проводилося 18-24 жовтня 2018 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення обсягом 1600 осіб віком від 18 років у 136 населених пунктах, в 52 суб'єктах РФ. Респондентів опитували на дому методом особистого інтерв'ю.

Раніше, 8 жовтня "Левада-центр" оприлюднив результати опитування, які свідчать про те, що рейтинг довіри росіян до Путіна з листопада 2017 року по вересень 2018-го зменшився на 20 відсоткових пунктів - з 59% до 39%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики