Цензор.НЕТ

22.11.18 21:32

Стало відомо, хто з депутатів голосував проти курсу України на ЄС і НАТО

"Проти" висловилися 18 нардепів-"опоблоківців".

Стало відомо, хто з депутатів голосував проти курсу України на ЄС і НАТО

Сьогодні народні депутати ухвалили в першому читанні законопроект №9037 - про закріплення в Конституції курсу на членство в ЄС і НАТО. Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний портал Верховної Ради повідомляє, як депутати різних фракцій голосували з цього питання.

Всього за рішення закріпити в Конституції орієнтацію на ЄС і НАТО віддали голоси 311 народних депутатів із 351, що зареєструвалися в сесійній залі.

Від БПП "за" проголосували 124 депутати, від НФ - 73, від Радикальної партії - 19, від "Батьківщини" - 18, від "Самопомочі" - 17, від групи "Воля народу" - 14 депутатів, від групи "Відродження" - 13.

Від "Опозиційного блоку" жоден депутат не підтримав це рішення.

Так, за результатами поіменного голосування, опублікованого на сайті Ради, "проти" голосували позафракційні Юрій Бойко, Яків Безбах, Сергій Дунаєв, а також 18 нардепів із "Опоблоку".

Нагадаємо, 20 вересня Верховна Рада направила в КС для отримання висновку президентський проект закону про внесення змін до Конституції щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі і в Організації Північноатлантичного договору (№ 9037). Сьогодні, 22 листопада, Конституційний суд дав позитивний висновок щодо законопроекту.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики