Цензор.НЕТ

22.11.18 23:43

Призначення Марчука кардинально нічого не змінить на переговорах у Мінську. Все вирішує Путін, - Безсмертний

Призначення екс-прем'єр-міністра і колишнього голови Ради національної безпеки та оборони Євгена Марчука представником України в тристоронній контактній групі (ТКГ) з урегулювання ситуації на Донбасі в Мінську не приведе до кардинальних змін у зоні бойових дій.

Призначення Марчука кардинально нічого не змінить на переговорах у Мінську. Все вирішує Путін, - Безсмертний

Як передає Цензор.НЕТ, таку думку в коментарі виданню "ГОРДОН" висловив колишній віце-прем'єр-міністр, екс-представник України в політичній підгрупі тристоронньої контактної групи в Мінську Роман Безсмертний.

"Це прогнозоване рішення. Марчук у деталях знає перебіг подій. Він представляє ту частину, яка в межах Мінських домовленостей юридично сильна. За весь час було підписано три протоколи про відведення середнього і важкого озброєння, а також два протоколи з розмінування. Це юридично сильні документи, вони діють, тому в цьому напрямку потрібно продовжувати працювати. Головною проблемою залишається блок безпеки. Євген Кирилович ідеально розбирається у цьому питанні. Проте не варто розраховувати, що призначення Марчука представником України на переговорах у Мінську щось кардинально змінить. Діяльність і ТКГ, і нормандського формату збереже волонтерський характер. І я прекрасно розумію, як важко було працювати (колишньому представнику України у ТКГ Леоніду) Кучмі. Саме настільки ж складно буде і Марчуку", – підкреслив Безсмертний.

Він зазначив, що ситуація на Донбасі залежить тільки від Кремля.

"Марчук контактує з міжнародними організаціями, які займаються аналітикою. Я бажаю йому успіху, але усвідомлюю, що з його приходом не зміняться ні формат, ні повноваження учасників переговорів. Тому вважаю, що зміна представника України на переговорах у Мінську нічого не дасть. Адже з іншого боку гравець не змінився. Він сидить у Кремлі і йому абсолютно все одно, що там відбувається на переговорах у Мінську. Рішення ухвалює лише одна людина, а не представники делегацій на переговорах", – резюмував Безсмертний.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики