Цензор.НЕТ

23.11.18 14:51

Собівартість українського газу за бухгалтерією "Укргазвидобування" становить 2094 грн за тисячу кубометрів, - Тимошенко

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко обіцяє знизити ціни на український газ для населення в разі обрання її президентом.

Собівартість українського газу за бухгалтерією "Укргазвидобування" становить 2094 грн за тисячу кубометрів, - Тимошенко

Про це заявила Юлія Тимошенко під час Форуму "Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного", який відбувається сьогодні в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу політсили.

Лідер "Батьківщини" переконана, що зниження ціни на газ - це не популізм, а відновлення справедливості в усіх її вимірах.

"Я знаю кожну цифру всіх бухгалтерських звітів НАК "Нафтогазу" та "Укргазвидобування" і базую на них свої висновки. Собівартість українського газу з податками, транспортуванням, із 30% прибутку, які зможуть забезпечити розвиток газової галузі, за бухгалтерією "Укргазвидобування", становить сьогодні 2094 грн 61 коп.", - повідомила вона.

Голова партії обурилася махінаціям влади, яка продає людям газ по 8500 грн за тисячу кубометрів: "Це 400% рентабельності. Покажіть мені, де ще у світі є хоч один бізнес, галузь, де, так знущаючись над народом, власники наших з вами газових родовищ по 400% прибутків заробляють на бідності та горі українців!".

Собівартість українського газу за бухгалтерією Укргазвидобування становить 2094 грн за тисячу кубометрів, - Тимошенко 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики