Цензор.НЕТ

23.11.18 20:53

Агентство з повернення активів оголосило конкурс на управління резиденцією "Межигір'я"

Нацагентство з розшуку активів оголосило конкурс на управління колишньою резиденцією екс-президента Віктора Януковича в Нових Петрівцях - горезвісне "Межигір'я".

Агентство з повернення активів оголосило конкурс на управління резиденцією "Межигір'я"

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба АРМА.

"АРМА запрошує потенційних управителів взяти участь у відборі осіб, які можуть надавати послуги управління активами у вигляді нерухомого і рухомого майна, розташованого в с.Нові Петрівці Вишгородського району Київської області (резиденція "Межигір'я"), які передано в управління АРМА на підставі постанов Печерського районного суду м.Києва", - йдеться в повідомленні.

Тим, хто хоче взяти участь у конкурсі, необхідно до 12 грудня 2018 року включно подати пакет документів: заяву про згоду взяти участь у відборі осіб, які можуть надавати послуги управління "Межигір'ям"; програму управління активами, в якій мають обов'язково відображатися заходи, джерела отримання і прогнозований розмір доходів від управління активами, розрахунок витрат управителя у зв'язку з управлінням активами, плата (винагорода) управителя у відсотках від доходів від використання активів і розмір надходжень від управління активами до держбюджету, інформація і відомості про відповідність кваліфікаційним критеріям, документи про відповідність кваліфікаційним критеріям.

Всю інформацію, документи, матеріали та відомості слід направляти на паперових носіях на адресу АРМА - 01001, м.Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, а також їхні копії, виготовлені шляхом сканування, - за електронною адресою: info@arma.gov. ua. Кінцевою датою подання документів є дата надходження відсканованих копій документів на електронну адресу, попередили в АРМА.

Як повідомлялося, в липні 2018 року стало відомо, що Печерський райсуд Києва передав арештоване майно резиденції "Межигір'я" в управління Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики