Цензор.НЕТ

23.11.18 22:53

Порошенко задекларував 60 млн грн дивідендів від Фонду "Прайм Ессетс Кепітал"

Президент України Петро Порошенко в п'ятницю, 23 листопада, задекларував 60 млн грн (10 млн і 50 млн) дивідендів, які надійшли від Фонду "Прайм Ессетс Кепітал".

Порошенко задекларував 60 млн грн дивідендів від Фонду "Прайм Ессетс Кепітал"

Як передає Цензор.НЕТ, таку інформацію надали агентству "Інтерфакс -Україна" в прес-службі адміністрації президента в п'ятницю ввечері.

"Петро Порошенко згідно з чинним законодавством задекларував 60 млн грн, які впродовж останніх днів надійшли на його рахунки як фізичної особи від фонду "Прайм Ессетс Кепітал". Цей фонд, як відомо, керує активами Петра Порошенка", - зазначається в інформації. 

При цьому в прес-службі підкреслили, що задекларовані суми не пов'язані з ростом матеріального достатку, так як дивіденди не виплачувалися протягом трьох років, коли кошти спрямовувалися на благодійність, підтримку української армії тощо.

"Задекларовані дивіденди, що надходять тепер за період 2015-2018 років, Петро Порошенко направить на прозору з фінансової точки зору популяризацію розвитку державності, ідей євроатлантичної інтеграції, підтримку створення Єдиної помісної православної церкви, розвиток української мови. На політичну рекламу Порошенко витрачає власні кошти, на відміну від багатьох інших політичних сил, які оплачують ролики і борди за рахунок бюджету або взагалі не можуть пояснити джерела надходження грошей", - роз'яснили в прес-службі, додавши при цьому, що із задекларованих 60 млн грн П.Порошенко оплатив усі податки, включаючи військовий збір.

У прес-службі також запевнили, що ця сума не пов'язана з доходами від продажу ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" (Київ), оскільки вони ще не надходили на рахунок П.Порошенка як фізичної особи." Кошти від покупця будуть перераховуватися юридичним особам продавців поступово протягом декількох років. Після перерахування перших траншів як дивіденди на рахунок фізичної особи вони будуть задекларовані. Із суми надходжень будуть оплачені ПДФО за ставкою, передбаченою для дивідендів, і військовий збір", - підсумували в АП.

23 листопада в Єдиному державному реєстрі декларацій з'явилися два повідомлення про суттєві зміни в майновому стані П.Порошенка. В одному повідомленні вказана сума в 10 млн грн, в іншому - 50 млн грн, обидві - як дивіденди від ПАТ "Прайм Ессетс Кепітал".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики