ВМС США розробляють гіперзвукову зброю для стримування РФ

9746 97

Американські військово-морські сили почали розробку малих гіперзвукових ядерних ракет, якими будуть озброюватися кораблі і підрозділи ВМС і які повинні відбивати загрозу від подібних російських розробок.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це повідомляє Інститут ВМС США.

Віце-адмірал ВМС США Джон Вулф заявив, що ВМС зайнялися розробкою цих ракет, бо кожен рід військ американської армії має бути озброєний гіперзвуковою зброєю, за допомогою якої зможе завдати удару по будь-якій точці планети щонайбільше протягом години.

ВМС США розробляють гіперзвукову зброю для стримування РФ 01

Так, ВМС США для цієї мети розробляють гіперзвуковий снаряд та прискорювач для нього, яким будуть озброєні як підводні човни, так і кораблі.

Вулф зазначив, що для програми ВМС по стратегічним системам надано фінансування, яке для початку дозволити розробити, створити і розмістити невелику кількість малих боєголовок "76-2", які "будуть прямою протидією на те, що Росія вважає, що у неї вже є, чого у нас немає".

У квітні Військово-повітряні сили США уклали договір з компанією-виробником озброєння Lockheed Martin на створення гіперзвукової зброї далекого радіусу дії, виділивши на це 928 мільйонів доларів. Таким чином, Сполучені Штати вирішили наздогнати Росію і Китай, які досягли значного прогресу у розробці таких ракет.

ВМС США розробляють гіперзвукову зброю для стримування РФ 02

ВМС США розробляють гіперзвукову зброю для стримування РФ 03

Ще раніше заступник голови Комітету начальників штабів (КНШ) Збройних сил США генерал Пол Сельва наголосив, що Сполучені Штати втратили технічну перевагу в розробці гіперзвукової зброї, на відміну від Росії та Китаю. За його словами, в Китаї робота над розробкою такої зброї перетворилася на національну програму, куди уряд готовий фінансувати від десятків до сотень мільярдів доларів.

Президент Росії Володимир Путін у посланні Федеральним зборам 1 березня заявив про те, що у Росії створена і пройшла випробування нова крилата ракета з ядерною енергетичною установкою. За словами Путіна, нова ракета має необмежений радіус дії і "непередбачувану траєкторію польоту".

Топ коментарі
+18 5 копійок
Маасковію в ядерную пьіль!
показати весь коментар
24.11.2018 09:04
+18 Hulio
ВМС США разрабатывают гиперзвуковое оружие для сдерживания РФ - Цензор.НЕТ 5949
показати весь коментар
24.11.2018 09:22
+16 sv_bombardier
ВМС США разрабатывают гиперзвуковое оружие для сдерживания РФ - Цензор.НЕТ 5857
показати весь коментар
24.11.2018 09:25