Цензор.НЕТ

24.11.18 11:39

Глава Генштабу Великої Британії Карлтон-Сміт назвав Росію небезпечнішою за ІДІЛ та "Аль-Каїду"

Російська Федерація становить набагато більшу загрозу для безпеки Великої Британії та її союзників, ніж терористичні угруповання "Аль-Каїда" і "Ісламська держава".

Глава Генштабу Великої Британії Карлтон-Сміт назвав Росію небезпечнішою за ІДІЛ та "Аль-Каїду"

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на"Дождь", про це в інтерв'ю The Telegraph сказав глава Генштабу Збройних сил Сполученого Королівства Марк Карлтон-Сміт.

Росія становить військову загрозу, а також загрозу в розвитку бойових можливостей в кібер і космічному просторі. Карлтон-Сміт зазначив, що Москва прагне використовувати уразливості інших країн.

На думку генерала, Росія показала свою готовність використовувати військову силу для захисту і розширення власних інтересів. Протистояти цьому можна, продовжуючи зміцнювати сили НАТО, вважає він.

Карлтон-Сміт не підтримав ідею президента Франції Еммануеля Макрона про створення єдиних європейських Збройних сил. На його думку, це може знизити військову ефективність НАТО.

Нагадаємо, 6 листопада Емманюель Макрон заявляв, що спільні збройні сили Європейського союзу необхідні для того, щоб вивести Європу з залежності від США в питаннях оборони, особливо після рішення Дональда Трампа припинити дію одного з головних американо-російських угод про ядерні ракети. "Ми маємо захищати себе через дії Китаю, Росії і навіть США", - заявив він, виступаючи на французькому радіо "Європа-1".

Макрон виступає за створення спільних сил дев'яти європейських держав, незалежних від структур союзу НАТО, які були б здатні швидко провести спільну військову операцію, евакуацію цивільного населення із зони бойових дій або надати допомогу в разі природної катастрофи.

Трамп уже не раз скаржився, що країни-члени НАТО не виконують своїх зобов'язань видавати на оборонні потреби принаймні 2% від свого валового внутрішнього продукту щорічно. Такі зобов'язання, передбачені ще установчими документами НАТО, але які давно не виконуються багатьма країнами, НАТО відновило в 2014 році після початку нової агресивної політики Росії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики