Цензор.НЕТ

24.11.18 21:16

Бійці ССО під прикриттям підрозділів 72-ї бригади взяли під контроль селище Розсадки на Світлодарській дузі, - прес-центр ОС. ВIДЕО

На виконання рішення командувача Об'єднаних сил Сили спеціальних операцій під прикриттям підрозділів 72-ї бригади і у взаємодії з саперами провели перевірку і зачистку населеного пункту Розсадки на Світлодарській дузі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр ОС.

Спецпризначенці готувалися до проведення операції понад місяць. Саме місяць тому розвідка виявила в селищі окупантів.

Населений пункт раніше вже зачищали бійці ЗСУ, проте через складність забезпечення та близькість позицій ворога обладнати там повноцінні позиції наразі неможливо. Селище Розсадки було під нашим вогневим контролем, хоча і перебувало в "сірій зоні".

Останнім часом знахабнілі бойовики проклали в селище "дорогу життя" і вели обстріл, а за день до зачистки використовували в районі Розсадок протитанкові керовані ракети (ПТКР).

Щоб унеможливити дії окупантів і перебування там бойовиків, селище зачистили саме бійці ССО. Незважаючи на ворожий обстріл і смертельну небезпеку, спецпризначенці під самим носом окупантів підняли український прапор.

Бійці ССО під прикриттям підрозділів 72-ї бригади взяли під контроль селище Розсадки на Світлодарській дузі, - прес-центр ОС 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики