Цензор.НЕТ

25.11.18 09:24

Канада завжди захищатиме народ України, її суверенітет і територіальну цілісність, - Фріланд

Канада завжди буде підтримувати Україну у відбитті агресії Росії, захищати її суверенітет і територіальну цілісність.

Канада завжди захищатиме народ України, її суверенітет і територіальну цілісність, - Фріланд

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це з нагоди 85-х роковин Голодомору заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.

Канада завжди разом із Україною виступатиме проти намагань обмежити її право на самовизначення, зокрема Росією, та захищатиме народ України, її суверенітет й територіальну цілісність", - сказала Фріланд.

Читайте також: Три роки уряду Трюдо: на українському напрямі без різких рухів

Вона нагадала, що організатори Голодомору-геноциду хотіли зламати волю української нації та заперечували свої дії.

"Спроба знищити український дух провалилася. Сьогодні й завжди ми пам’ятаємо про цю жахливу главу історії людства та вшановуємо пам’ять жертв", - наголосила міністр.

Як відомо, Канада стала першою державою світу після України, яка визнала Голодомор актом геноциду українців ще у 2008 році. З того часу в країні на офіційному рівні відзначається День пам’яті жертв Голодоморів.

Вона нагадала, що організатори Голодомору-геноциду хотіли зломити волю української нації і заперечували свої дії.

"Спроба знищити український дух провалилася. Сьогодні і завжди ми пам'ятаємо цю жахливу сторінку в історії людства і шануємо пам'ять жертв", - підкреслила міністр.

Як відомо, Канада стала першою країною світу після України, яка визнала Голодомор актом геноциду українців ще в 2008 році. ВІдтоді в країні на офіційному рівні відзначається День пам'яті жертв Голодоморів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики