Цензор.НЕТ

25.11.18 15:19

ВМС ЗС України: о 13:12 зафіксовано візит двох ударних вертольотів ЗС РФ Ка-52 на бойовий курс. Кораблі вже третю годину чекають проходу Керченською протокою

Військово-морські сили ЗСУ зафіксували захід двох ударних вертольотів ЗС РФ Ка-52 на бойовий курс із захопленням на супровід бортовими системами управління зброєю українських катерів.

ВМС ЗС України: о 13:12 зафіксовано візит двох ударних вертольотів ЗС РФ Ка-52 на бойовий курс. Кораблі вже третю годину чекають проходу Керченською протокою

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ВМС України в Facebook.

"25.11.2018 о 13.12 зафіксовано захід двох ударних вертольотів ЗС РФ Ка-52 на бойовий курс із захватом на супроводження бортовими системами управління зброєю катерів Військово-Морських Сил ЗС України.

Кораблі ВМС ЗС України вже третю годину чекають проходу Керченською протокою. О 13.42 за інформацією Керчтрафікконтролю на проході мосту перекрито рух в обидва боки в зв’язку з посадкою на мілину танкера перед мостом зі сторони Азовського моря, рух протокою закритий в обидва боки. Варто зазначити, що ця інформація поки що не підтверджується міжнародною системою контролю судноплавства", - повідомила прес-служба ВМС.

Нагадаємо, раніше сьогодні ВМС ЗС України повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації здійснили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивка і леєрне огородження, а також втрачений рятувальний пліт.

ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українських військових кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики