Цензор.НЕТ

25.11.18 22:59

Україна мусить негайно звернутися до країн-гарантів Будапештського меморандуму, - Тимошенко про ситуацію в Азовському морі

Голова ВО "Батьківщина" озвучила пропозиції щодо дій в поточних обставинах.

Україна мусить негайно звернутися до країн-гарантів Будапештського меморандуму, - Тимошенко про ситуацію в Азовському морі

Вперше, не ховаючись за "зеленими чоловічками", "добровольцями" і "сепаратистами", Росія відкрито вирішила розпочати бойові дії - стріляє по українцях. Про це на своїй сторінці у Facebook пише глава ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Є інформація про поранених українців. Командування Військово-морських сил констатує, що Росія веде прицільний вогонь на ураження", - стурбована політик.

Тимошенко вважає, в цій ситуації керівництву країни слід негайно скликати РНБО, а також офіційно інформувати країни світу і колективні органи про факти збройної агресії.

"Негайно надсилати офіційні повідомлення країнам-гарантам за Будапештським меморандумом і скликати консультації на рівні голів держав. Це той випадок, коли положення меморандуму кричуще і очевидно порушено і має бути застосовано механізм переговорів, закладений в угоді", - зазначила політик.

Лідер "Батьківщини" також закликає провести позачергове засідання Верховної Ради, на якому в закритому режимі потрібно обговорити стратегію і тактику протидії агресору і невідкладно інформувати громадян про те, що відбувається.

"Нація має бути згуртована щодо ворога. Сподіваюся, всі наші моряки, захоплені росіянами, повернуться живими і здоровими. Тримаємо кулаки", - написала Юлія Тимошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики