Цензор.НЕТ

26.11.18 15:01

Воєнний стан не вплине на виплату пенсій, зарплат і соцдопомоги, - Розенко

Віце-прем'єр-міністр-міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що можливе введення в Україні воєнного стану не вплине на виплату пенсій, заробітних плат та соціальних платежів.

Воєнний стан не вплине на виплату пенсій, зарплат і соцдопомоги, - Розенко

Про це Розенко написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Щоби припинити будь-які спекуляції на цій чутливій темі, пару слів щодо впливу можливого запровадження воєнного стану на систему соціальних виплат в державі. Зважаючи на стабільну і прогнозовану фінансово-економічну ситуацію в країні, всі соціальні платежі, допомоги, пенсії, зарплати та інші виплати будуть здійснюватися ВЧАСНО, В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ І БЕЗ ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ! Уряд не допустить жодних збоїв в системі соціальних виплат нашим співгромадянам!! Прошу зупинитися усіх "всьопропальщиків" у поширенні зради, дезінформації та кремлівських фейків", - розповів віце-прем'єр.

Воєнний стан не вплине на виплату пенсій, зарплат і соцдопомоги, - Розенко 01

Нагадаємо, 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт.

ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

Читайте також: ФСБ Росії підтвердила обстріл і затримання українських кораблів у Керченській протоці

ВМС України оприлюднили правовий коментар, вказуючи, що відповідно до статей 17, 38 Конвенції ООН із морського права (далі - Конвенція ООН) та статті 2 Договору між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки (далі - Договір), військові кораблі України користуються свободою судноплавства в Керченській протоці та Азовському морі, отже вони можуть здійснювати прохід через Керченську протоку в будь-який час за умови дотримання безпеки судноплавства.

На засіданні РНБО ухвалено рішення рекомендувати ввести в Україні воєнний стан терміном на два місяці. Його мають підтримати народні депутати. Позачергове засідання Верховної Ради призначено 26 листопада на 16:00.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики