Цензор.НЕТ

26.11.18 16:22

"Ощадбанк" виграв у міжнародному арбітражі в РФ $1,3 млрд компенсації збитків через захоплення Криму

Арбітражний суд у Парижі 26 листопада 2018 року ухвалив рішення задовольнити вимогу про компенсацію збитків "Ощадбанку" (Київ), завданих унаслідок захоплення Криму Росією.

"Ощадбанк" виграв у міжнародному арбітражі в РФ $1,3 млрд компенсації збитків через захоплення Криму

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Ощадбанку".

"Сума відшкодування становитиме $1,3 млрд плюс відсотки, які будуть нараховуватися з моменту ухвалення рішення до моменту фактичної компенсації", - йдеться в повідомленні.

"Сьогодні ми отримали офіційне повідомлення про перемогу! Важко уявити повідомлення, яке б ми потребували наразі більше ніж це. Враховуючи те, як саме розвиваються наші відносини з агресором, ця перемога має надзвичайне значення не лише для нас, а й для всієї України! З першого дня анексії Криму ми працювали над документуванням злочинів, вчинених проти банку окупаційною владою, готуючись до зустрічі в міжнародних судових інстанціях, - заявив голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний. - Сума відшкодування свідчить про те, що арбітраж прийняв усі юридичні аргументи та економічні розрахунки, надані командою Ощаду. "Ощадбанк" буде рішуче вимагати стягнення присудженої компенсації".

"Наш приклад свідчить, що спроби примусити державу-агресора відповісти в юридичній площині за збитки, що виникли через окупацію частини території України, мають добру перспективу", - зазначив Пишний. - Ми закликаємо інші українські компанії, як державної, так і приватної форм власності, звертатись у міжнародний арбітраж для того, щоб відновити справедливість і примусити окупанта відповісти хоча б за економічні втрати України внаслідок розбійницького нападу на нашу країну".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики