Цензор.НЕТ

26.11.18 20:08

Мішель Терещенко повернеться на посаду мера Глухова і не балотуватиметься в президенти України

Колишній мер Глухова Мішель Терещенко, який збирався балотуватися на пост президента, хоче відмовитися від планів у зв'язку з рішенням Петра Порошенка про введення воєнного стану.

Мішель Терещенко повернеться на посаду мера Глухова і не балотуватиметься в президенти України

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку екс-міського голови.

"Президент запевняє, що вибори відбудуться в будь-якому випадку. Але в цьому випадку вони не можуть бути вільними і справедливими, оскільки масові зібрання громадян забороняються, комунікації перебуватимуть під контролем і подорожі будуть обмежені", - написав він.

Терещенко впевнений, що в таких умовах немає гарантії справедливих виборів, і "тільки діючий президент зможе проводити свою передвиборчу кампанію".

Крім того, він зазначає, що Олена Демишева, яка виконувала обов'язки міського голови під час його відсутності, відсторонена з посади секретаря Глухівської міськради, він може повернутися на свою посаду.

"За цих обставин, перебуваючи "де-юре" міським головою Глухова, я не маю іншого вибору, як забути про мої сімейні обставини і будь-які політичні амбіції і повернутися до Глухова, щоб очолити місто", - заявив Терещенко.

Мішель Терещенко повернеться на посаду мера Глухова і не балотуватиметься в президенти України 01

Мішель Терещенко повернеться на посаду мера Глухова і не балотуватиметься в президенти України 02

Нагадаємо, мер Глухова Сумської області Мішель Терещенко 1 жовтня 2018 року заявив про своє рішення скласти повноваження міського голови і балотуватися на пост президента України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики