Цензор.НЕТ

28.11.18 08:06

Помпео пообіцяв цілковиту підтримку, зокрема військову, для захисту суверенітету України, - Порошенко

Під час телефонної розмови держсекретар США Майкл Помпео пообіцяв "цілковиту підтримку, зокрема військову" для захисту суверенітету України від агресії Росії.

Помпео пообіцяв цілковиту підтримку, зокрема військову, для захисту суверенітету України, - Порошенко

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв'ю каналу CNN.

"Під час цієї розмови ми отримали цілковиту підтримку, повну допомогу, зокрема військову допомогу, для координації того, що нам необхідно зробити для захисту суверенітету і територіальної цілісності", - зазначив Порошенко.

Коментуючи реакцію США на ескалацію в Керченській протоці, Президент наголосив на чіткій позиції, яку висловила посол США в ООН Ніккі Хейлі на засіданні Ради Безпеки.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам заявив, що рішення про введення воєнного стану ухвалено через загрозу повномасштабної війни з РФ.

26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану ухвалено у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики