Цензор.НЕТ

28.11.18 10:23

Книгу про агресію РФ проти України презентували в Києві. ФОТО

У Києві презентували книгу про агресію Росії проти України "The Use of Force against Ukraine and International Law" ("Застосування сили проти України і міжнародне право"), надруковану міжнародним видавництвом Springer у вересні цього року.

На презентації були присутні редактор книги, юрист-міжнародник і голова Конгресу українців Естонії Євген Цибуленко, а також заступник голови Конгресу українців Естонії Віра Коник, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

У книзі подано експертні думки про застосування права під час війни і післявоєнне право з проекцією на нинішню збройну агресію Росії проти України.

Книга написана командою міжнародних юристів з Європи, Азії, Африки та Карибського басейну. Вона вимальовує транснаціональні перспективи щодо цієї агресії та пропонує уроки, які інші держави могли б узяти з неї.

У презентованому виданні проаналізовано воєнні дії на території України з 2014 року.

Книгу про агресію РФ проти України презентували в Києві 01

Книга буде цікавою насамперед працівникам міжнародного права, які працюють у національних міністерствах: оборони, юстиції та закордонних справ, а також у парламентах, корисною юристам міжнародних організацій, а також національним та міжнародним суддям, які займаються питаннями міжнародного публічного права, міжнародного гуманітарного права та кримінальної справи.

Редактором книги є також, окрім професора права на юридичному факультеті Талліннського технологічного університету в Таллінні (Естонія) Євгена Цибуленка, асистент кафедри міжнародного і кримінального права на юридичному факультеті Університету ім. Кімзепу в Алмати (Казахстан) Сергій Саяпін.

Книгу про агресію РФ проти України презентували в Києві 02

Springer є міжнародною видавничою компанією, що видає книги, електронні книги та рецензовані журнали на наукову, технологічну і медичну тематику, а також розміщає в себе велику кількість наукових баз даних.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики