Цензор.НЕТ

28.11.18 12:06

Кабмін затвердив створення Міністерства у справах ветеранів

Держслужба у справах ветеранів війни та АТО буде інтегрована в нове міністерство.

Кабмін затвердив створення Міністерства у справах ветеранів

Кабінет міністрів України створив Міністерство у справах ветеранів. Таке рішення уряд прийняв під час засідання 28 листопада. Проект відповідного рішення представила міністр з питань ветеранів Ірина Фріз, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

За її словами, найважливішим кроком нового міністерства буде створення електронної системи "Е-ветеран". Система буде заснована на реєстрі ветеранів. У кожного учасника бойових дій буде в ній свій онлайн-кабінет.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що розуміє: створення міністерства з нуля - нелегке завдання.

Держслужба у справах ветеранів буде інтегрована в нове міністерство. Комісію з її ліквідації очолив перший заступник голови служби Ігор Мальцев. Також уряд доручив Міністерству у справах ветеранів разом з Міністерством соцполітики і МОЗ розробити положення про нове відомство. Міністерства також мають підготувати інші необхідні для початку роботи документи. Зробити це необхідно якнайшвидше.

Згідно з розпорядженням уряду, Міністерство фінансів повинно розробити проекти змін до держбюджети на 2018 і 2019 року. У них необхідно передбачити фінансування міністерства у справах ветеранів.

Нагадаємо, 22 листопада Верховна Рада призначила народного депутата Ірину Фріз міністром у справах ветеранів.

Цього ж дня парламент достроково припинив її депутатські повноваження, і Фріз склала присягу члена уряду.

Відразу після призначення Фріз заявила, що в повному обсязі міністерство у справах ветеранів запрацює з червня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики