Цензор.НЕТ

28.11.18 15:12

Рахункова палата просить Гройсмана посприяти в перевірці "Нафтогазу"

Рахункова палата України заявляє про те, що НАК "Нафтогаз" не пускає її фахівців для проведення узгодженої перевірки.

Рахункова палата просить Гройсмана посприяти в перевірці "Нафтогазу"

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку заяву на засіданні уряду 28 листопада зробив глава Рахункової палати Валерій Пацкан.

"Я в телефонному режимі спілкувався з паном Коболєвим і нас запевнили, що юристи відпрацюють так, як це має бути. Після того як наші юристи відпрацювали, нам було відмовлено в проведенні перевірки. Ми відповідно відреагували - створили акт на начальника юридичного департаменту. Сьогодні завершуються контрольні заходи", - сказав він.

Він попросив прем'єр-міністра Володимира Гройсмана взяти до уваги, що рішення Рахункової палати залишаться чинними, і закликав вжити заходів.

"Вчора я отримав вашого листа, і я його підписав, - сказав Гройсман. - Я вважаю, що будь-яка державна компанія має бути відкритою і публічною. Я зацікавлений у тому, щоб ви всіх перевірили. Якщо потрібно буде окреме розпорядження уряду про відкриття інформації для Рахункової палати, ми це зробимо. Вчора я підписав листа. Якщо цей лист не подіє, то і ми діятимемо по-іншому ".

Зі свого боку в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що за 2018 рік Рахункова палата шість разів проводила перевірку МОЗ, на що, на її думку, не було підстав.

"У Міністерстві охорони здоров'я шість разів цього року Рахункова палата проводила аудит. За однією програмою навіть двічі. Можливо, їм потрібно концентруватися там, де вони мають стежити, і перестати переслідувати міністерства, які проводять реформи", - сказала Супрун.

Пацкан відповів, що план перевірок на 2018 рік був затверджений попереднім складом Рахункової палати.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики