Цензор.НЕТ

28.11.18 15:28

Порошенко про воєнний стан: Якщо війська РФ не ввійдуть в Україну, то для для звичайного громадянина життя абсолютно не зміниться

Президент України Петро Порошенко запевняє, що в зв'язку з введенням воєнного стану в 10 областях України для звичайного громадянина абсолютно нічого не зміниться.

Порошенко про воєнний стан: Якщо війська РФ не ввійдуть в Україну, то для для звичайного громадянина життя абсолютно не зміниться

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Президента в Twitter, про це він повідомив під час відвідування 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ на Чернігівщині в середу.

"Сьогодні підписав Закон, яким на 30 днів в Україні введений воєнний стан. Для звичайного громадянина життя абсолютно не змінюється. Якщо нам вдасться не допустити вторгнення російських збройних сил на нашу територію, ми не плануємо обмежувати жодні конституційні права і свободи", - сказав Президент .

Також Порошенко зазначив, що під час режиму воєнного стану права ЗСУ значно збільшуються.

"Зараз воєнний стан робиться для того, аби законодавчо і конституційно захистити українського воїна. Надати йому всі необхідні умови, щоб він міг виконувати свій святий обов'язок - боронити Україну", - підкреслив Президент.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану строком на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану прийнято в зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. В результаті незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Порошенко про воєнний стан: Якщо війська РФ не ввійдуть в Україну, то для для звичайного громадянина життя абсолютно не зміниться 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики