Цензор.НЕТ

28.11.18 17:17

Історичні обставини дуже змінилися, - Константинополь пояснив розпуск Архієпископства російських церков у Західній Європі

Вселенський патріархат Константинополя прокоментував рішення ліквідувати Архієпископство Російської православної церкви в Західній Європі.

Історичні обставини дуже змінилися, - Константинополь пояснив розпуск Архієпископства російських церков у Західній Європі

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Новое время", посилаючись на повідомлення Вселенського патріархату в Facebook.

Це, як зазначено, відповідає духовним потребам часу і співвідноситься з канонічним правом.

"Історичні обставини, які призвели до створення такої структури після Жовтневої революції 1917 року дуже змінилися ... Сьогоднішнє рішення направлено на подальше зміцнення зв'язків парафій російської традиції з Материнською церквою Константинопольського патріархату", - зазначено в повідомленні.

Підкреслюється, що Константинополь буде і надалі забезпечувати і гарантувати збереження літургічної і духовної традиції парафій російської традиції в Західній Європі.

Зазначається, що архиєпархія православних російських церков у Західній Європі з центром у Парижі була створена на основі парафій російських емігрантів після революції 1917 року, в 1931 році включена до складу Вселенського патріархату.

У 1999 році патріарх Варфоломій підтвердив, що архієпископія перебуває під владою Константинополя. Екзархат має 65 парафій, 11 церков і два монастирі. Основна маса його прихожан зосереджена у Франції.

Раніше повідомлялося, що Вселенський патріархат Константинополя прийняв рішення розпустити Архієпископію православних російських церков у Західній Європі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики