Цензор.НЕТ

28.11.18 17:10

Почав діяти воєнний стан: закон про нього опубліковано в "Голосі України"

У цьому ж випуску газети опубліковано постанову Ради про призначення виборів президента на 31 березня 2019 року.

Почав діяти воєнний стан: закон про нього опубліковано в "Голосі України"

В офіційному виданні Верховної Ради "Голос України" 28 листопада опубліковано закон "Про затвердження указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

Документ опубліковано у спецвипуску видання №226.

В оприлюдненому законі йдеться про те, що Верховна Рада постановляє затвердити указ Президента України від 26 листопада 2018 року № 393 "Про введення воєнного стану в Україні" із застереженням.

Так, воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Окрім того, зазначається, що у період дії воєнного стану, введеного зазначеним указом глави держави, часткова мобілізація оголошується Президентом України у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України.

Цей закон набирає чинності з дня його опублікування.

Також в газеті опубліковано постанову Ради про призначення чергових виборів президента України на 31 березня 2019 року.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану ухвалено у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики