Цензор.НЕТ

28.11.18 19:00

"Нема повноважень": "Нафтогаз" пояснив, чому відмовив Рахунковій палаті в аудиті

У НАК "Нафтогаз України" вважають, що Рахункова палата не має повноважень для проведення аудиту ефективності компанії.

"Нема повноважень": "Нафтогаз" пояснив, чому відмовив Рахунковій палаті в аудиті

Про це повідомляється на сайті компанії, передає Цензор.НЕТ.

Фінансово–господарську діяльність "Нафтогазу" постійно контролюють Державна аудиторська служба та Державна фіскальна служба України, повідомили в НАК.

"Рахункова палата України не має законних підстав вимагати проведення на об’єктах "Нафтогазу" аудиту ефективності стану планування і своєчасності надходження дивідендів до державного бюджету. Вимога щодо проведення такого аудиту надійшла від Рахункової палати до компанії на початку жовтня", - зазначає "Нафтогаз".

У компанії посилаються на Закон України "Про Рахункову палату", згідно з яким "Нафтогаз" не належить до об’єктів, до яких Рахункова палата може призначити аудит ефективності.

"Враховуючи ст.19 Конституції України, згідно з якою "ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством", а також те, що органи державної влади зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, "Нафтогаз" вважає вимогу Рахункової палати щодо проведення аудиту такою, що не відповідає законодавству", - підкреслила компанія.

Сьогодні Цензор.НЕТ повідомляв, що рахункова палата просить Гройсмана посприяти в перевірці "Нафтогазу".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики