Цензор.НЕТ

28.11.18 19:29

Національну гвардію частково перепідпорядкують Збройним силам, - Міноборони

Перепідпорядкування не торкнеться частин, які займаються, наприклад, супроводом заарештованих.

Національну гвардію частково перепідпорядкують Збройним силам, - Міноборони

Деякі підрозділи Нацгвардії частково підпорядкують Збройним силам. Про це заявив на брифінгу заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-майор Родіон Тимошенко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Важливим аспектом є те, що ЗС України підпорядковуються деякі частини та підрозділи Нацгвардії Украни. Підпорядковуватись будуть тільки ті частини і підрозділи, які попередньо готувались до виконання завдань за призначенням. Зокрема ті, хто супроводжує арештованих, підпорядковуватись не будуть", - сказав Тимошенко.

Зазначимо, що до цього часу Національна гвардія України (НГУ) була військовим формуванням, яке при цьому наділене правоохоронними функціями і входить у структуру МВС.

Міністр внутрішніх справ здійснює військово-політичне та адміністративне управління НГУ, подає на затвердження президентові кандидатуру командувача гвардією. Крім охорони державних об'єктів, правопорядку та інших завдань, які раніше виконували розформовані внутрішні війська МВС, профільний закон наказує НГУ виконання низки заходів із захисту території і суверенітету.

Нагадаємо, за словами міністра оборони України Степана Полторака, зараз вживається низка заходів, спрямованих на підвищення рівня готовності ЗС України до відбиття зовнішньої агресії, включаючи забезпечення підготовки всіх міністерств і відомств України до можливого розвитку подій.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики