Цензор.НЕТ

29.11.18 09:06

Німеччина відмовилася відправляти військові кораблі в Чорне море, - прес-секретар уряду ФРН Зайберт

У ФРН побоюються ескалації конфлікту між Росією та Україною. Німеччина домагається "від обох сторін стриманості та зниження ескалації".

Німеччина відмовилася відправляти військові кораблі в Чорне море, - прес-секретар уряду ФРН Зайберт

Уряд ФРН відхилив заклик українського посла посилити тиск на Росію і відправити німецькі військові кораблі в Чорне море. Про це повідомив у середу, 28 листопада, прес-секретар федерального уряду Штеффен Зайберт, передає Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

За його словами, "відправлення німецьких кораблів до узбережжя Криму не планується", оскільки Німеччина домагається "від обох сторін стриманості та зниження ескалації".

Зайберт закликав Росію звільнити українських моряків і повернути Україні захоплені в Чорному морі судна. Він також розкритикував Росію, оскільки, з німецької точки зору, немає виправдання використанню нею військової сили в цьому випадку. Німеччина підтримує "територіальну цілісність України і її повний суверенітет", зокрема і "права на судноплавство в Керченській протоці", - зазначив прес-секретар уряду ФРН.

Зайберт також нагадав, що ЄС уже продовжив санкції проти Росії до 31 січня 2019 року, отже, дебати про введення нових заходів проти РФ у зв'язку з керченською кризою є "дещо поспішними", а "санкції не є водопровідним краном, який відкривають і закривають за потребою".

Раніше лідер Словацької національної партії та глава словацького парламенту Андрій Данко повідомив, що конфлікт між Україною і Росією потрібно зупинити дипломатичними засобами, оскільки санкції не підтвердили ефективності.

"Не вимагайте від нас негайно надавати судження і не вимагайте мільйона санкцій, важливий мир між Україною і Росією. Ми молимося, щоб цей конфлікт припинився якнайшвидше дипломатичними засобами. Однак санкції неефективні. Словаччина має наполягати на такому тиску, щоб обидві сторони сідали за стіл переговорів і вирішували ситуацію без воєнного стану", - сказав Данко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики