Цензор.НЕТ

29.11.18 10:28

Зимовою експлуатацією одеської траси буде займатися найбільша українська автодорожня компанія "Автомагістраль-Південь"

Зимову експлуатацію одеської траси вперше доручили приватному підряднику - найбільшій в Україні автодорожній компанії "Автомагістраль-Південь".

Про пілотний проект, запроваджений у межах Київської області (км 11+660 – км 143+028), сьогодні розповів керівник "Укравтодору" Славомір Новак під час навчань з протидії надзвичайним ситуаціям.

Зимовою експлуатацією одеської траси буде займатися найбільша українська автодорожня компанія Автомагістраль-Південь 01
Зимовою експлуатацією одеської траси буде займатися найбільша українська автодорожня компанія Автомагістраль-Південь 02
Зимовою експлуатацією одеської траси буде займатися найбільша українська автодорожня компанія Автомагістраль-Південь 03

У тендері, який відбувся у вересні цього року, брали участь кілька великих компаній. "Автомагістраль-Південь" запропонувала найнижчу ціну, сума контракту становить близько 41 млн грн.

Зимовою експлуатацією одеської траси буде займатися найбільша українська автодорожня компанія Автомагістраль-Південь 04
Зимовою експлуатацією одеської траси буде займатися найбільша українська автодорожня компанія Автомагістраль-Південь 05

В "Укравтодорі" вважають, що відома компанія зможе ефективніше прибирати трасу та інфраструктурні об’єкти від снігу, оперативно обробляти дорожнє покриття реагентами. Контракт також передбачає літню та міжсезонну експлуатацію дороги.

"У компанії є достатні обігові кошти, вони закупили нову техніку, ми з ними ефективно співпрацюємо. Але ми будемо контролювати якість роботи з експлуатації доріг, яку здійснюють приватні компанії", - сказав Славомір Новак.

Голова "Укравтодору" додав, що компанія "Автомагістраль-Південь" успішно витримала "перший удар зими".

В "Автомагістралі-Південь" запевняють, що цієї зими одеську трасу, яку традиційно вважають проблемною через велику кількість форс-мажорних ситуацій, нарешті почнуть своєчасно прибирати від снігу та ожеледиці. А робота снігоприбиральної техніки не шкодитиме дорожньому покриттю та розмітці.

"Упевнений, водії швидко відчують різницю - як було, і як буде. Ми запроваджуємо в Україні якісно нову модель експлуатації доріг, яка ефективно діє у країнах Європи. Нарешті з`являється чітко регламентована відповідальність підрядника за стан дороги. Автомобіліст як платник податків розуміє, із кого спитати, якщо на дорозі залишаться сніг чи ожеледиця", - зазначив генеральний директор компанії "Автомагістраль-Південь" Микола Тимофеєв.

За його словами, "Автомагістраль-Південь" закупила нове обладнання для ефективного догляду за трасою. Зокрема, 11 комбінованих дорожніх машин (КДМ) для обробки та очищення покриття. Усього для зимового утримання планується використання понад 40 одиниць спеціальної техніки компанії, зокрема 12 автомобілів із снігоочисними відвалами, 2 шнекороторних снігоочищувачів, 4 автогрейдерів, 4 тракторів із снігоочисними відвалами, 4 навантажувачів та інших.

Завдяки цьому прибирання спецтехнікою стає більш якісним та безпечним: зменшується ймовірність пошкодження асфальту та суттєво збільшується ефективність роботи.

По всій довжині ділянки дороги облаштовано чотири бази зберігання піщано-сольових сумішей та інших реагентів. Бази облаштовані необхідною інфраструктурою, зокрема диспетчерськими пунктами. "Автомагістраль-Південь" уже закупила необхідну кількість антиожеледних реагентів і матеріалів для зимового утримання.

"Наша техніка перебуває у стані постійної готовності до реагування на складні погодні умови, зберігається на базах неподалік дороги. Наші спеціалісти постійно стежать за прогнозом погоди, моніторять стан дороги. Я впевнений, що початок роботи нашої компанії дозволить значно знизити рівень аварійності на одеській трасі у зимовий період та зберегти не одне життя. А найсучасніша техніка збереже дорожнє покриття та в рази подовжить термін служби дороги. "Автомагістраль-Південь" - це компанія номер один в Україні у сфері будівництва та ремонту доріг. Ми перші, хто впроваджує нові технології, завозить нову, найсучаснішу техніку та обладнання. Упевнений, ми також станемо номер один на ринку експлуатації доріг", - зазначив Тимофеєв.

"Автомагістраль-Південь" займає лідируючу позицію в сфері дорожнього будівництва в Україні. Компанія працює в більшості регіонів країни, реалізує найбільш масштабні та важливі інфраструктурні проекти. Основа її динамічного розвитку - найбільша серед українських автодорожніх компаній матеріально-технічна база, що включає 15 виробничих баз, 12 сучасних асфальтобетонних заводів, близько 750 одиниць різної автотехніки. Компанія почала працювати на українському ринку у 2004 році. А в цьому році "Автомагістраль-Південь" уперше вийшла на ринок сусідніх країн.

Новина публікується на правах реклами

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики