Цензор.НЕТ

29.11.18 12:05

Мер Дніпра Філатов видав розпорядження про дії в умовах воєнного стану

Міський голова Дніпра Борис Філатов оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі розпорядження про першочергові заходи у зв’язку із запровадженням воєнного стану в окремих областях України. У документі визначено низку завдань для виконавчих органів і департаментів мерії, а також для районних рад.

Заходи допоможуть забезпечити готовність до виникнення ускладнених умов, нормальну роботу інфраструктурних об’єктів, гарантувати безпеку та правопорядок в особливий період.
"Шановні волонтери, атовці, представники громадськості, просто небайдужі громадяни, будь ласка, приєднуйтеся", - зазначив очільник Дніпра.

Мер Дніпра Філатов видав розпорядження про дії в умовах воєнного стану 01
Мер Дніпра Філатов видав розпорядження про дії в умовах воєнного стану 02
Мер Дніпра Філатов видав розпорядження про дії в умовах воєнного стану 03

Так, у розпорядженні зазначено проведення інструктажів для містян різного віку. Зокрема, дітям, батькам і педагогам у навчальних закладах мають роз’яснювати, як слід діяти в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Також передбачено відпрацювання маршрутів евакуації та укриття в разі лиха. Проводитимуть і позапланові спільні об’єктові тренування з питань цивільного захисту та запровадження воєнного стану.

Спеціальні інструктажі з надання першочергової медичної допомоги мають бути організовані для працівників медичних закладів. Заклади охорони здоров’я також буде забезпечено достатньою кількістю засобів першої медичної допомоги.

Зі свого боку районні ради мають терміново інвентаризувати та обстежити наявні захисні споруди й інші можливі укриття для населення.
Крім цього, у мерії Дніпра звернуться до правоохоронців для організації посилених заходів безпеки на вулицях, дорогах і в’їздах у місто. Для об’єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення має бути організовано цілодобову охорону.

Допомагати працівникам поліції можуть громадські формування з охорони порядку. Особливу увагу приділено захисту терористично вразливих і особливо важливих об’єктів. Це - мости, тунелі, комунікації тощо.
Про заходи, які проводитиме міська влада, дніпровців інформуватимуть через місцеві ЗМІ.

Як відомо, воєнний стан запроваджено у десяти областях (Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській) і внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії. Згідно з президентським указом, цей особливий правовий режим діятиме 30 діб - до 26 грудня 2018 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики