Цензор.НЕТ

29.11.18 13:05

Усі безпілотники, помічені над військовими об'єктами і частинами, буде збито, - Міноборони

Усі БПЛА, які помітять у районі проведення навчань, над військовими частинами, об'єктами і полігонами, будуть збиті.

Усі безпілотники, помічені над військовими об'єктами і частинами, буде збито, - Міноборони

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник прес-служби Міноборони України Олексій Чернобай.

"Безпілотники над військовими об’єктами та частинами збиватимуть. Генеральний штаб Збройних сил України та Міністерство оборони України нагадують співгромадянам, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Осіб, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, затримуватимуть і притягатимуть до суворої відповідальності відповідно до чинного законодавства", - написав він.

За словами Чернобая, такі заходи регламентуються Законом України "Про введення воєнного стану в Україні", Законом України "Про правовий режим воєнного стану", відповідно до наказу Міністерства оборони "Про затвердження Переліку відомостей Міністерства оборони, які містять службову інформацію".

26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану ухвалено у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Усі безпілотники, помічені над військовими обєктами і частинами, буде збито, - Міноборони 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики