Цензор.НЕТ

29.11.18 17:16

Мінкульт почав перевірку мощей у Києво-Печерській лаврі

Міністерство культури почало перевірку наявності мощей у ближніх і дальніх печерах Києво-Печерської лаври.

Мінкульт почав перевірку мощей у Києво-Печерській лаврі

Про це повідомляє прес-служба УПЦ МП, передає Цензор.НЕТ.

На сайті релігійної організації зазначено, що з ініціативи Міністерства культури України було створено спеціальну комісію, до складу якої увійшли співробітники міністерства і Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

"Метою комісії є перевірка наявних церковних цінностей і святинь, які були передані Києво-Печерській лаврі починаючи з 1988 року - з моменту відкриття монастиря після відродження", - йдеться в повідомленні.

Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел вже обговорив з членами комісії процедуру перевірки наявності цінностей.

"У перший день Різдвяного посту члени комісії почали перевірку наявності мощей у ближніх і дальніх печерах Лаври. Робота комісії відбувається під наглядом ченців, наглядачів печер і членів духовного собору обителі. На прохання намісника, митрополита Павла, огляд вівтарних приміщень лаврських храмів здійснюється чоловіками, оскільки жінкам забороняється перебувати в церковному вівтарі", - розповіли деталі в УПЦ МП.

Зазначається, що така перевірка відбувається вперше за 30-річну історію відродженої Києво-Печерської лаври.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики