Цензор.НЕТ

30.11.18 10:21

Україна заборонила в'їзд чоловікам-громадянам Росії у віці від 16 до 60 років, - Цигикал

У рамках воєнного стану України закрила в'їзд на свою територію чоловікам - громадянам Росії - у віці від 16 до 60 років.

Україна заборонила в'їзд чоловікам-громадянам Росії у віці від 16 до 60 років, - Цигикал

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"У пунктах пропуску здійснюється посилені заходи контролю. Перш за все, щодо громадян Російської Федерації. Не пропускаються громадяни РФ у віці від 16 до 60 років чоловічої статі", - заявив на нараді у президента Петра Порошенка глава Держприкордонслужби Петро Цигикал.

"Що стосується громадян України - жодних обмежень не існує", - уточнив Цигикал.

Винятком буде здійснення гуманітарної місії, як-от прибуття на похорон, прозвучало на нараді щодо посилення обороноздатності України за участю президента.

Президент України Петро Порошенко висловлюється за посилення правил реєстрації в'їхали на територію Української держави громадян Російської Федерації, особливо в 10 областях, в яких введено воєнний стан.

"Я б посилив вимоги до реєстрації (громадян РФ, - ред.), особливо в областях, в яких введено воєнний стан", - сказав П.Порошенко на нараді про посилення обороноздатності країни в п'ятницю вранці.

Також Порошенко підтримав заходи, введені Державною прикордонною службою України щодо посилення охорони кордону.

"Правильно я розумію, що це заходи, які заважають Російській Федерації формувати тут загони приватних армій, які насправді є представниками Збройних сил РФ і не дати їм провести операції, які вони намагалися провести в 2014 році", - зазначив президент.

Він нагадав, про рішення Прикордонної щодо обмежень в'їзду на територію України з території РФ чоловікам у віці 16-60 років, крім гуманітарних випадків.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики