Цензор.НЕТ

30.11.18 10:37

Наголошую, жодної цивільної людини введення воєнного стану не торкнеться, - Порошенко

Президент Петро Порошенко доручив керівникам силових структур, міністерств і відомств визначити першочергові заходи щодо впровадження та забезпечення режиму воєнного стану в окремих регіонах України, на виконання вимог відповідного Указу та Закону.

Наголошую, жодної цивільної людини введення воєнного стану не торкнеться, - Порошенко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

"Я зібрав нашу нараду для того, щоб ми визначили першочергові заходи щодо запровадження та забезпечення режиму воєнного стану в окремих регіонах України", - звернувся Глава держави до учасників наради.

Порошенко зауважив, що воєнний стан запроваджується терміном на 30 днів, до 26 грудня в десяти прикордонних областях.

"Хочу ще раз наголосити - жодної цивільної людини запровадження воєнного стану не торкнеться. Разом з тим ми скористаємось можливостями, які надає введений воєнний стан, для посилення можливості ЗСУ для відсічі російської агресії", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану ухвалено у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики