Цензор.НЕТ

30.11.18 13:04

Введення воєнного стану не вплинуло на доходи Держбюджету, - Мінфін

Введення воєнного стану не вплинуло на доходи державного бюджету.

Введення воєнного стану не вплинуло на доходи Держбюджету, - Мінфін

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну, передає Цензор.НЕТ.

"За 26, 27 та 28 листопада до загального фонду державного бюджету надійшло, відповідно, 1,6 млрд грн, 1,7 млрд грн та 1,34 млрд грн митних платежів", - йдеться в повідомленні.

За словами заступника міністра фінансів Сергія Верланова, зменшення суми надходжень 28 листопада порівняно з попереднім днем є особливістю надходжень митних платежів протягом тижня: пікові надходження у понеділок-вівторок, падіння з середи по п’ятницю, і жодним чином не пов’язано із запровадженням воєнного стану.

Податкові платежі за 26, 27 та 28 листопада становлять, відповідно, 2,2 млрд грн, 2 млрд грн та 3 млрд грн за середньоденного збору в листопаді 2,4 млрд грн.

У Мінфіні очікують, що за підсумками місяця країна перевиконає запланований показник доходів загального фонду державного бюджету.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану ухвалено у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики