Цензор.НЕТ

30.11.18 14:20

Якщо через Закон про воєнний стан ми скасуємо вибори, то від цього виграє тільки Путін, - Порошенко

Якщо через Закон про воєнний стан в Україні будуть скасовані вибори, то від цього виграє тільки президент Російської Федерації Володимир Путін.

Якщо через Закон про воєнний стан ми скасуємо вибори, то від цього виграє тільки Путін, - Порошенко

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави, про це Президент Петро Порошенко сказав в інтерв'ю Sky News, відповідаючи на запитання про звинувачення російської сторони в створенні провокації в Керченській протоці для впливу на майбутні вибори.

"У мене є дві погані новини для Путіна. Перша: російський президент ніколи не вирішуватиме, хто буде Президентом України. Це рішення ухвалить український народ", - сказав він.

Глава держави також зазначив, що впевнений і довіряє українському народові.

"Друга: якщо через Закон про воєнний стан ми скасуємо вибори, в цій ситуації виграє лише одна людина. Знаєте хто це? Це Путін", - додав Президент.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану строком на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану прийнято в зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. В результаті незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики