Цензор.НЕТ

30.11.18 15:33

Суд заарештував блогера Барабошка на два місяці з альтернативою застави в 3 млн грн

Печерський районний суд Києва заарештував на два місяці Олександра Барабошка, підозрюваного в купівлі й поширенні персональної інформації.

Суд заарештував блогера Барабошка на два місяці з альтернативою застави в 3 млн грн

Про це після засідання суду повідомив один з прокурорів у справі щодо створення фейку про домагання керівника Департаменту захисту економіки Олександра Варченка до студентки КПІ Наталії Бурейко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.

Барабошку призначено заставу в 3 млн гривень.

Прокуратура просила призначити Барабошку заставу в 6,5 млн гривень.

Засідання суду відбувалося в закритому режимі.

Нагадаємо, 6 листопада Бурейко звинуватила Варченка в сексуальних домаганнях і погрозах.Текст із проханням дівчини про допомогу швидко розійшовся соцмережами. 7 листопада Наталія Бурейко повідомила на своїй сторінці, що звернулася в прокуратуру міста Києва. 8 листопада дівчина видалила попередні записи з обвинуваченнями і попросила вибачення у Варченка, заявивши, що стала жертвою провокації. 16 листопада декан хіміко-технологічного факультету Київського політехнічного інституту, на якому навчається Бурейко, написав заяву в поліцію про зникнення студентки. За його словами, дівчина не відвідує заняття і не виходить на зв'язок. Рідні та друзі Бурейко не заявляли про її зникнення.

29 листопада Військова прокуратура затримала політтехнолога Володимира Петрова, який організував скандал із фальшивим листуванням співробітника поліції Варченка. Також в рамках цієї справи затримано блогера Олександра Барабошка.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики