Цензор.НЕТ

30.11.18 19:21

РФ продовжує мілітаризацію окупованого Криму, - МінТОТ опублікувало супутникові знімки аеродрому "Бельбек". ФОТО

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій опублікувало супутникові знімки кримського аеродрому "Бельбек", на якому розміщена військова авіація і інші підрозділи армії РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МінВОТ.

РФ продовжує мілітаризацію окупованого Криму, - МінТОТ опублікувало супутникові знімки аеродрому Бельбек 01

"За результатами обробки супутникової зйомки на відкритих стоянках аеродрому "Бельбек", що знаходиться поблизу м. Севастополь виявлено близько 24 одиниць літаків винищувальної авіації, серед яких 16 літаків СУ-27 різної модифікації, 8 літаків – МІГ-29, а також близько 150 одиниць спеціальної автомобільної та військової техніки", - йдеться в повідомленні.

За оцінками фахівців збільшення кількості стоянок літаків та місць зберігання авіаційного озброєння на військовій частині аеродрому може бути використано для підвищення можливостей з прийому бойової авіації, у тому числі стратегічної.

Такі дії Російської Федерації знову підтверджують той факт, що країна-окупант розглядає тимчасово окупований Крим виключно як чергову військову базу, що триматиме в напрузі увесь Європейський континент, зазначають у міністерстві.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2018 року МінТОТ повідомляло про будівництво додаткової смуги нібито для "цивільних потреб" на аеродромі Бельбек.

Довідково:

Аеродром "Бельбек" є аеродромом спільного базування, на якому з 90-х років була розташована 204 бригада тактичної авіації Повітряних сил Збройних сил України, а також виконувалися цивільні рейси з перевезення пасажирів. З 2002 року "Аеропорт "Бельбек" отримав статус міжнародного.

Після окупації Криму Російською Федерацією у 2014 р., аеродром "Бельбек" обслуговував виключно військово-повітряні сили РФ і цивільні рейси не здійснювались. Натомість, на його базі були розташовані два авіаційні полки ВПС РФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики