Цензор.НЕТ

30.11.18 20:00

В Європарламенті майже 100 депутатів підтримують нові санкції проти РФ за агресію в Керченській протоці. ДОКУМЕНТ

Агресія Путіна не може залишитися без відповіді, - підкреслюють євродепутати.

В Європарламенті майже 100 депутатів підтримують нові санкції проти РФ за агресію в Керченській протоці. ДОКУМЕНТ

У Європейському парламенті 97 депутатів закликають верховного представника ЄС із питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріку Могеріні і всіх керівників європейських урядів ввести санкції проти РФ за агресію в Керченській протоці. Копію їхні листів опублікувало Постійне представництво України при ЄС у соціальній мережі Faceebok, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Цей інцидент не є чимось винятковим, оскільки відбувається на тлі незаконної анексії Криму, безперервної фінансової і військової підтримки ведення бойових дій у Донецькій і Луганській областях, а також підтримки визнання незаконних виборів, проведених у цих областях, і будівництва моста через Керченську протоку ", - йдеться в листі.

В Європарламенті майже 100 депутатів підтримують нові санкції проти РФ за агресію в Керченській протоці 01

"Те, що сталося в ці вихідні необхідно розцінювати як частину більш широкої стратегії загострення і нагнітання напруженості між Росією і Україною, кричуще і провокаційне порушення міжнародних правил і безпосередню загрозу нашому власному миру і безпеці", - стверджують євродепутати.

"Агресія Путіна не може залишитися без відповіді. Ми, члени Європейського парламенту, які підписалися (під цим листом), з цієї причини закликаємо високого представника Європейського Союзу Федеріку Могеріні і всіх лідерів європейських урядів ввести цілеспрямовані санкції проти Росії. Європа не має і не може дозволяти собі залишатися осторонь тоді, коли президент Путін повільно, але неухильно руйнує основу міжнародного порядку, що ґрунтується на правилах", - зазначають автори послання.

Під цим документом підписалися депутати Європарламенту Лайма Андрікене, Пятрас Ауштрявічюс, Ельмар Брок, Анна Фотига, Міхаель Галлер, Ребекка Хармс, Даріуш Росаті, Яцек Саріуш-Вольскі, Йоганнес Корнеліс ван Баал, Гі Верхофстадт і інші.

В Європарламенті майже 100 депутатів підтримують нові санкції проти РФ за агресію в Керченській протоці 02

Нагадаємо, 28 листопада Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Могеріні засудила застосування сили російськими військовими в Керченській протоці і пригрозила належним чином відповісти.

"Європейський Союз не визнає і не визнаватиме незаконну анексію Кримського півострова Росією. Європейський Союз продовжить уважно відстежувати ситуацію і налаштований діяти певним чином у взаємодії з його міжнародними партнерами", - підкреслила Федеріка Могеріні.

При цьому вона не уточнила, що має на увазі, кажучи про належні дії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики