Цензор.НЕТ

30.11.18 23:30

Голова Херсонської ОДА Гордєєв звернувся в СБУ після заяв нардепа Берези

Керівник області просить вимагає порушити справу за фактом сепаратизму, в якому нардеп звинуватив місцеву владу.

Голова Херсонської ОДА Гордєєв звернувся в СБУ після заяв нардепа Берези

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв звернувся до СБУ з вимогою порушити кримінальну справу через звинувачення депутата Борислава Берези, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Буквально щойно, прочитавши про такі заяви, звернувся до Служби безпеки України порушити кримінальне провадження за фактом звинувачень (з боку Борислава Берези - ред.). Це ж народний депутат сказав, напевно, що людина свідома, фахова і так далі. За його заявою порушимо кримінальне провадження за статтею сепаратизм, за співпрацю з окупаційною владою і так далі. І нехай тут же, не виїжджаючи зараз до Києва, дає пояснення в межах кримінального провадження, з усіма попередженнями про наклеп, про відповідальність", - заявив Гордєєв.

За його словами, Береза повинен повідомити: хто, де, як і коли, на його думку чи за його інформацією, здійснював у регіоні ті чи інші заходи на шкоду безпеці України.

Негативне ставлення до заяви Берези про сепаратизм на Херсонщині висловили і народні депутати - уродженці цього регіону - Олександр Співаковський та Сергій Хлань.

Як зазначив Хлань, "такі заяви, зовсім не перевірені, в умовах воєнного стану можна розцінювати взагалі як підривну діяльність на теренах нашої області".

Нагадаємо, сьогодні, 30 листопада, народний депутат Борислав Береза ​​написав у Facebook, що Херсонська область скочується в неофеодалізм, і в регіоні є всі ознаки загрози втрати національної державності. "Те, що відбувається в Херсонській області, це не проблема, а повний п#здець", - написав депутат.

Борислав Береза ​​очолює тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з розслідування нападів на громадських активістів. У Херсон члени комісії прибули в рамках розслідування вбивства радниці херсонського міського голови Катерини Гандзюк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики