Цензор.НЕТ

30.11.18 20:16

Трамп підтвердив, що скасував зустріч із Путіним тільки через його агресію в Україні

Президент США Дональд Трамп знову заявив у п'ятницю, що прийняв рішення про скасування запланованої на полях G20 зустрічі з лідером Росії Володимиром Путіним тільки через факт агресії в Керченській протоці.

Трамп підтвердив, що скасував зустріч із Путіним тільки через його агресію в Україні

На підставі того, що сталося з кораблями і з моряками, це була єдина причина", - заявив він після зустрічі з прем'єром Японії Сіндзо Абе в Буенос-Айресі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Витяги з виступу Д. Трампа показало американське телебачення.

Крім того, Д.Трамп укотре висловив сподівання на якнайшвидше врегулювання ситуації, після якого, як він запевнив, можна буде провести зустріч із президентом Росії.

"Ми цим незадоволені. Ніхто цим не задоволений (інцидентом у Керченській протоці). Будемо сподіватися, що їм незабаром вдасться це врегулювати, тому що ми чекаємо на зустріч із президентом Путіним", - зазначив він.

Напередодні Д.Трамп написав у Twitter, що скасовує зустріч з В.Путіним в Аргентині через інцидент у Керченській протоці.

"На підставі того факту, що кораблі і моряки не повернулися в Україну з Росії, я вирішив, що для всіх зацікавлених сторін буде краще скасувати заплановану раніше зустріч в Аргентині з президентом Володимиром Путіним", - написав він. "Я буду знову готовий до змістовного саміту (з В.Путіним - ІФ), щойно ця ситуація буде врегульована", - додав Д.Трамп.

Заступник прес-секретаря держдепу США Роберт Палладіно пізніше пояснив, що "агресія, свідками якої ми стали цього тижня, є неприйнятною, і (Д. Трампом) було послано сильний сигнал". На уточнююче запитання журналіста, наскільки сильний сигнал було послано, Р.Палладіно відповів: "Ізоляція".

У п'ятницю ввечері перед початком фотографування лідерів G20 в Буенос-Айресі Д.Трамп і В.Путін не привітали один одного. В.Путін піднявся на подіум для фотографування раніше американського колеги, Д.Трамп пройшов повз нього.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики