Цензор.НЕТ

30.11.18 20:42

У Вінницькій області заборонили носіння військової форми цивільними, - ОДА

Рада оборони Вінницької області ухвалила рішення про заборону носіння цивільним особам військової форми.

У Вінницькій області заборонили носіння військової форми цивільними, - ОДА

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

"Згідно із законом України "Про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні" 30 листопада 2018 року рада оборони Вінницької області ухвалила рішення щодо заборони носіння у Вінницькій області цивільним особам військової форми одягу і її елементів, крім військовослужбовців Збройних сил України, служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на випадки безпідставного носіння військової форми реагуватимуть правоохоронні органи, здійснюючи перевірку документів і можливу приналежність до незаконних військових формувань.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану ухвалено у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики