Цензор.НЕТ

01.12.18 18:22

Міністерство у справах ветеранів отримає фінансову допомогу від країн-партнерів, - Фріз

Керівниця міністерства підкреслила, що воно вже функціонує.

Міністерство у справах ветеранів отримає фінансову допомогу від країн-партнерів, - Фріз

Нещодавно створене Міністерство у справах ветеранів буде отримувати фінансову допомогу від країн-партнерів. Про це в інтерв'ю телеканалу "24" розповіла глава відомства Ірина Фріз, повідомляє Цензор.НЕТ.

За її словами, необхідне фінансування надійде вже в 2019 році, зокрема й іноземне.

"У мене доволі хороші відносини з представництвом НАТО в Україні, є певна комунікація з посольством США, крім того, вже направлені листи міністрам у справах ветеранів США, Канади, Хорватії, Австралії. Таким чином, єдиний державний реєстр ветеранів, якого не існує в Україні, а також платформа "Ветеран", яку ми зробимо, будуть фінансуватися за рахунок донорських коштів", - зазначила чиновниця.

Вона підкреслила, що зараз Міністерство вже функціонує.

"Вчора ми отримали реєстрацію в Мін'юсті і це, з мого досвіду, найшвидша реєстрація в Україні. Головна мета співтовариства і мене особисто - об'єднати всіх ветеранів, щоб ми не поділялися на громадські організації, які використовують для прикриття політики. Я думаю, що люди йдуть проти конкретних рішень, а не проти людини. Моя мета: закласти якісну систему Міністерства, яка буде функціонувати наступні роки", - пояснила Фріз.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, Кабінет міністрів затвердив створення Міністерства у справах ветеранів 28 листопада. До складу нового відомства буде інтегрована Держслужба у справах ветеранів війни та АТО. Міністерству фінансів доручили розробити проекти змін до держбюджетів на 2018 і 2019 роки, в яких було б передбачено фінансування нового міністерства.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики