Цензор.НЕТ

01.12.18 21:14

Матіос привітав прокурорів із професійним святом. ВIДЕО

Професійне свято працівників органів прокуратури України минає непоміченим.

Про це в Facebook написав головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, інформує Цензор.НЕТ.

"Серед небуденних буднів "воєнного стану" для пересічного українця знову проходить непоміченим день професійного свята працівників органів прокуратури України. Чи заслужили ми таке байдуже, а подеколи екзальтоване та з елементом ненависті, ставлення суспільства до себе - українських прокурорів??", - запитує Матіос.

Він зазначає, що в очах українців прокурори - "однозначне втілення всіх бід, непрофесіоналізму, вимагання, бездушності і вселенської корупції".

"Їх всіх треба розігнати, скоротити, люструвати, а ще краще ліквідувати, як соціальний клас. Чи справедливі та об'єктивні ці суспільні, часто грантожерцЯми до екстазу культивовані, твердження? Однозначно - НІ. Як будь-яка родина має паршиву вівцю, так і складний (битий у різний час інфікованими клітинами інородних податківців, міліціянтів та інших не прокурорів) організм прокурорської спільноти не є досконалим і довершеним. Ми, через вимоги роботи, є лише трохи освіченіші, досвідченіші та невиправдано терплячіші, ніж інші українці. Бо перед розглядом судом український прокурор - це останній бастіон Закону і державного обвинувачення", - пише головний військовий прокурор.

Така позиція, на його думку, стає причиною позбавлення повноважень, а іноді й фізичного насильства.

"Не святі ми і далеко не безгрішні. Але ми - це державний Закон. Тому так не пройде, а ми не дозволимо бруд політики вилляти нам на голову і в душі. Тому скажу/побажаю і точно з моїми колегами, військовими прокурорами, втілю принцип: 1) Прокурор - це останній, перед судом, бастіон справедливості і Закону!; 2) Заради дотримання Закону і недоторканності приватного життя та власності будемо бити власними знаннями навідмаш, всією артилерією Кодексів; 3) Стоїмо і стоятимемо за свою Україну", - підкреслив Матіос і закликав колег підтримати ці дії, поважати себе, а також привітав зі святом.

Матіос привітав прокурорів із професійним святом 01Матіос привітав прокурорів із професійним святом 02

Нагадаємо, 1 грудня - День працівників прокуратури. Відзначається в Україні щорічно, згідно з указом президента № 1190/2000 від 2 листопада 2000 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики