Цензор.НЕТ

02.12.18 13:18

Всі підрозділи МВС перевели на посилений варіант несення служби

Для координації роботи всіх органів системи МВС створено оперативний штаб, його очолив Вадим Троян.

Всі підрозділи МВС перевели на посилений варіант несення служби

Всі підрозділи системи Міністерства внутрішніх справ України перейшли на посилений варіант несення служби. Про це інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій, повідомляє Цензор.НЕТ.

Для координації роботи всіх органів системи МВС і моніторингу ситуації створено оперативний штаб, який очолив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян.

Також до штабу увійшли перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк, заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич, перший заступник голови ДСНС Олег Мельчуцький, заступник командувача Нацгвардії Валерій Бондар, а також перший заступник голови Державної міграційної служби Наталія Науменко.

Зазначається, що оперативні штаби працюватимуть у цілодобовому режимі і здійснюватимуть обмін інформацією та координацію з Генеральним штабом Збройних сил України, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони, Управлінням державної охорони та Держспецзв’язком.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану прийнято через акт агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків захоплено три кораблі ВМС України, в полоні опинились 24 українські військовослужбовці.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики