Цензор.НЕТ

02.12.18 15:30

Іноземних журналістів таки пустять в окупований Крим

Міністерство інформаційної політики оновило інструкцію щодо узгодження їхнього в'їзду.

Іноземних журналістів таки пустять в окупований Крим

Міністерство інформаційної політики України на період дії воєнного стану залишило чинним механізм доступу іноземних журналістів у тимчасово окупований Крим. Про це повідомляється на сайті відомства, інформує Цензор.НЕТ.

Таке рішення Мінінформполітики ухвалило спільно з Державною міграційною службою та Держприкордонслужбою.

Водночас для іноземних журналістів, які бажають відвідати Крим, оновили інструкцію щодо узгодження в'їзду.

Згідно з інструкцією, в'їзд іноземних журналістів до Криму і виїзд із нього здійснюватиметься за паспортом і за наявності спеціального дозволу. У відомстві зазначили, що він є одноразовим, тобто дозволяє тільки один в'їзд і виїзд із Криму. Для наступних відвідин необхідно отримувати новий спеціальний дозвіл. Порядок його отримання викладено в інструкції.

У міністерстві зазначають, що остаточне рішення про пропуск іноземних журналістів на територію Криму прийматиметься Держприкордонслужбою України "в рамках покладених на неї повноважень щодо впровадження правового режиму воєнного стану".

Раніше Україна повністю закрила для іноземців в'їзд до окупованого Криму. З 29 листопада перетинати адміністративну межу з окупованим півостровом можуть тільки громадяни України. У відомстві уточнили, що обмеження діятимуть у рамках воєнного стану.

Раніше для іноземних журналістів діяв спрощений порядок в'їзду на окуповану територію.

Після цього в Міністерстві інформаційної політики повідомили, що хочуть домогтися для іноземних журналістів можливості відвідувати окупований Крим.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану прийнято через акт агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків захоплено три кораблі ВМС України, в полоні опинились 24 українські військовослужбовці.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики