Цензор.НЕТ

02.12.18 18:57

Джорджа Буша-старшого поховають у Техасі на території університету

Похорон відбудеться 6 грудня, церемонія буде закритою.

Джорджа Буша-старшого поховають у Техасі на території університету

41-го президента США Джорджа Буша-старшого поховають 6 грудня на території Бібліотечного комплексу Буша, названого на його честь, Техаського університету A&M у місті Колледж-Стейшн. Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на сайт установи.

"Президента Буша буде поховано в сімейному склепі, за Бібліотекою імені Буша, поруч з його донькою Робін, яка померла в 1953 році у віці трьох років", - йдеться в повідомленні.

6 грудня тіло екс-президента США перевезуть у Коледж-Стейшн у супроводі членів сім'ї Буша та близьких друзів.

Студенти, викладачі та співробітники університету зможуть спостерігати за траурною церемонією, але сам процес поховання буде закритим.

Весь кампус буде закрито в день похорону.

До цього з Бушем попрощаються у Вашингтоні. Труну з тілом буде виставлено в Капітолії, написала 1 грудня американська газета New York Times.

За словами президента США Дональда Трампа, це "особлива честь, на яку Буш заслуговує".

Президентська бібліотека була відкрита в Коледж-Стейшен 6 листопада 1997 року.

Джордж Буш-старший помер увечері 30 листопада на 95-му році життя - через сім із половиною місяців після смерті його дружини Барбари, з якою прожив у шлюбі 73 роки. Вона також похована на території бібліотеки в Коледж-Стайшн. У них залишилося п'ятеро дітей, 17 онуків та вісім правнуків.

У екс-президента був судинний паркінсонізм, у зв'язку з чим останні шість років Буш-старший користувався інвалідним кріслом.

Джордж Буш-старший - ветеран Другої світової війни. З 1981-го по 1989-й був віце-президентом США, у 1989-1993 роках - президентом США. Його син Джордж Буш-молодший керував країною два терміни поспіль - з 2001-го по 2009 рік.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики