Цензор.НЕТ

03.12.18 22:56

Телеканали, які на Новий рік транслюватимуть російських виконавців із "чорного списку", потраплять під санкції, - Кириленко

Всі телеканали, які транслюватимуть новорічні концерти за участю артистів із "чорного списку", будуть покарані Національною радою з питань телебачення і радіомовлення аж до позбавлення ліцензій.

Телеканали, які на Новий рік транслюватимуть російських виконавців із "чорного списку", потраплять під санкції, - Кириленко

Як передає Цензор.НЕТ, про це розповів в ефірі "Прямого" віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко.

Відповідаючи на запитання: "Чи очікуєте ви, що новорічні свята будуть "трошки затьмарені" знову цими історіями, коли буде російська попса, російська естрада, а потім патріоти підуть туди палити шини і так далі, і ця колотнеча знову буде?"

Кириленко підкреслив: "Події змінюють все і вся. Ось вам сигнал ще один - Софія Михайлівна Ротару відмовилася їхати в Росію на вручення великої премії. Це означає, що навіть ті, хто намагався якось вірити в дружбу з боку Росії, починають бачити, що на будь-які наші пропозиції є тільки збройна сила і несправедливість.

А з приводу каналів, які будуть хотіти транслювати людей із "чорного списку", тобто осіб, які становлять загрозу національній безпеці, то вони тут же наступного дня потраплять під санкції. І Національна рада з питань телебачення і радіомовлення буде до таких каналів застосовувати спочатку штрафи, а потім, можливо, позбавлення ліцензій.

Тому всіх бажаючих крутити тих, хто ненавидить Україну і прямо проти нас виступає, а значить за те, щоб вбивали українців і надалі, треба попередити про те, що потім вони будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством. Такі речі неприйнятні. І я сподіваюсь, що напередодні всіх цих свят канали самі проревізують власну програмну сітку. Крутіть українське – воно дуже добре, якісне і популярне!"

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики