Росія частково розблокувала українські порти в Азовському морі, - Омелян

12574 72
Росія частково розблокувала українські порти в Азовському морі, - Омелян

Станом на 3 грудня 2018 року спостерігається рух суден через Керченську протоку у напрямку українських портів в Азовському морі.

"Частково розблоковані порти "Бердянськ" та "Маріуполь". Судна здійснюють свій рух на вхід та вихід через Керченську протоку в напрямку українських портів. Судна зупиняються російською стороною, оглядаються, як і раніше, проте частково рух відновлено", - цитує прес-служба відомства міністра інфраструктури Володимира Омеляна, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, на вхід в Азовське море очікують 17 суден, на вихід - 1. Ще 9 суден стоять біля причалів у портах.

Як зазначив глава міністерства, розблокування портів стало можливим завдяки скоординованим діям української влади, жорсткої та однозначної міжнародної реакції, а також завдяки увазі з боку іноземних медіа.

"Вчора разом із заступником Міністра оборони України Анатолієм Петренком та керівником Адміністрації морських портів України ми зробили розширену спільну прес-конференцію в порту Маріуполя для іноземних медіа, де розповіли про порушення міжнародного права з бору Російської Федерації, економічні та геополітичні загрози від блокування портів Азову, а також закликали міжнародну спільноту виступити єдиним голосом на захист демократії, миру і свободи в Україні", - зазначив В.Омелян.

Він висловив сподівання, що найближчими днями українські порти будуть розблоковані повністю, а наступним кроком стане звільнення українських моряків.

Топ коментарі
+18 Ksenia VB
Россия частично разблокировала украинские порты в Азовском море, - Омелян - Цензор.НЕТ 7424
показати весь коментар
04.12.2018 09:44
+15 Игорь Д
шторм в башке хуйла никогда незакончится
показати весь коментар
04.12.2018 09:49
+14 Lera Lera 039019b9
Шторм закончился.... мокше хоть ссы в глаза - все божья роса
показати весь коментар
04.12.2018 09:44