Цензор.НЕТ

04.12.18 14:40

Підрозділи окупантів РФ інтенсивно готуються до активізації бойових дій, - ГУР

Російське окупаційне командування ввело особливий режим підтримання постійної бойової готовності з'єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ.

Підрозділи окупантів РФ інтенсивно готуються до активізації бойових дій, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це повідомили в ГУР.

"Підрозділи російських окупаційних військ перебувають у стані "особливого режиму несення служби" та інтенсивно проводять заходи, характерні для приготувань до активізації бойових дій. Зокрема, передові позиції посилюються додатковими бронегрупами й артилерійськими розрахунками із забезпеченням їх подвійним боєкомплектом. При цьому російським військовослужбовцям на період дії воєнного стану в окремих областях України відмінено відпустки та введені інші обмеження, у т.ч. заборонено звільнення з військової служби", - йдеться в повідомленні.

Водночас, як зазначили в ГУР, командування ЗС РФ нарощує ведення розвідки вздовж всього російсько-українського кордону шляхом розгортання додаткових сил і засобів. Крім того, триває посилення розвідувальних підрозділів 1 та 2 АК окупантів кадровими військовослужбовцями Головного розвідувального управління Генерального штабу ЗС РФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики